Na którym miejscu zakończy sezon Korona?

Kontakty

Aktualności

Przegrana po ciężkim boju

• autor: FrAnCuZ_05, 2014-04-23 23:29

W ostatni weekend korona Ck poległa w spotkaniu z FC Warsaw Wilanow 0:3. Mecz był niezwykle zacięty i do samego końca trzymał w napięciu chociaż już po pierwszej połowie goście zaznaczyli swoja przewagę dwoma celnymi trafieniami w bramkę strzeżoną przez gracza Korony Ck pkoziel12. Więcej info o meczu w rozwinięciu.

Już w pierwszej części meczy gospodarze zaznaczyli swoja przewagę i zdobyty przez lamparda gol w 20 minucie meczu. Kolejne25 minut pierwszej połowy to nadal minimalna przewaga FC Warsaw Wilanow  i kolejna bramka, która wpadła dzięki nieporozumieniu bramkarza z obrońcami Korony i kolejne trafienie mógł sobie przypisac lampard, który był w fenomenalnej dyspozycji w ten weekend. Druga połowa była jeszcze bardziej wyrównana jednak znów przepięknym strzałem zza pola karnego popisał się gracz gospodarzy Lampard, który w tym momencie ustrzelił hat-tricka. Wynik 3:0 utrzymał się już do końca pomimo wielu starań gości chociaż o honorowe trafienie w tym meczu. Korona przez ten mecz oddaliła się od tego, aby awansować do 3 ligi z jednego z trzech pierwszych premiowanych miejsc. Jednak wszystko jest jeszcze możliwe i jezeli Korona będzie walczyć do końca ma jeszcze realna szanse awansowac do wyższej klasy rozgrywek.